Hei!
Jeg heter Johanne, og jobber som People Coordinator på Oslo-kontoret ved siden av studiene mine. Jeg studerer HR og Personalledelse ved Høyskolen Kristiania :)
Som People Coordinator jobber jeg mye med rekruttering, on-boarding, employer branding og andre HR-aktiviteter som skal sørge for at Avo fortsetter å være et fantastisk sted å jobbe!
Jeg er en ordentlig "people-person", og derfor er HR midt i blinken for meg! Etter mange år idrettsutøver innen lagidrett, har jeg virkelig erfart hvor viktig teamfølelse og samarbeid er for suksess. Dette gjelder i like stor grad for bedrifter. Mennesker utgjør kjernen av organisasjoner, og derfor ligger mye av organisasjoners potensial for utvikling og verdiskapning i hvordan man tar vare på sine ansatte. Dette er noe Avo virkelig har forstått! I Avo jobber vi for å skape et trygt, inspirerende og innovativt miljø, og for å være "mer enn bare en arbeidsplass".
Syv kjappe
Alder: 22
Utdanning: Bachelor i HR og Personalledelse
Favorittmat: Lasagne
Drømmeferie: Hytta på Hvaler
Livsmotto: "Don´t call it a dream. Call it a plan!"
Funfact: Har vunnet NM og EM i Cheerleading med Viqueens Spirit, og hatt to sesonger på landslaget
Forbilde: Mamma