
Bjørnar Døskeland Eikhaug
Senior Consultant – ConsultingHallo, eller, man sier gjerne ikke det på en profilside?
I hvert fall, hyggelig at du ønsker å se litt nærmere på min profil.
Jeg heter Bjørnar, og jeg jobber i byen mellom de syv fjell, Bergen. 1622 er gjerne ikke et tall som sier deg så mye med det første, men hvis du setter inn to punktum i det tallet, så finner du datoen jeg begynte å jobbe i Avo.
Før jeg begynte i Avo jobbet jeg litt over åtte år i Sjøforsvaret. Der jobbet jeg med prosjektledelse, logistikk og økonomi, men det var prosjektledelse og problemløsning jeg syntes var kjekkest. En god venn av meg fortalte om hva han gjorde på jobb og hvor godt han trivdes, og etter tre år med skryt av Avo, fant jeg ut at dette er et selskap jeg ønsker å jobbe for.
Til tross for at jeg bare har jobbet her en kort stund, har jeg funnet meg godt til rette allerede. Kollegene mine i AVO er unge, dyktige og fremadstormende. Dette bidrar til et godt arbeidsmiljø, hvor kulturen er å spille hverandre god.
7 kjappe
Alder: 27 år
Utdanning: Ledelse og logistikk: Bachelorgrad fra Sjøkrigsskolen
Favorittmat: Biff og fløtegratinerte poteter
Drømme-feriedestinasjon: Japan
Mitt forbilde: Det er kanskje litt klisje å skrive pappa, men det hadde ikke pappa brydd seg om, så da gjør ikke jeg det heller
Skjult talent: Jeg kan bevege hodebunnen slik at det ser ut som at jeg har på meg en parykk
Livsmotto: Det har jeg aldri gjort før, så det klarer jeg helt sikkert.